Ремонт пневмопідвісок авто

Наша компанія «ТВЦ Гідравліка» пропонує повний спектр послуг з установки, ремонту та реставрації пневмопідвісок і гідравлічних систем. Не варто затягувати з ремонтом автомобіля, адже від справності всіх систем залежить не тільки довговічність транспортного засобу і комфорт пасажирів, а й безпека на дорозі.

Якщо ваше авто присідає на одне колесо, а при заведенні автомобіля, коли запускається компресор, від колеса, де опущена пневмостіка, лунає свист, то це ознака того, що вийшла з ладу пневмоподушка і автомобілю терміново потрібен ремонт пневмопідвіски. 

Професійний ремонт пневмопідвіски у Львові

Пневматична підвіска – особливий вид підвіски, який дозволяє регулювати дорожній просвіт за рахунок пружних пневмоелементів. Такі системи особливо поширені в позашляховиках і автомобілях бізнес-класу.

В основному, пневмопідвіски мають три робочих режими:

- Ручний. Зазвичай в такій системі три заданих режими – нормальний, знижений або підвищений. Вони вибираються в залежності від швидкості, дорожнього покриття та завантаженості автомобіля.

- Автоматичний. Положення кузова підтримується, незалежно від завантаженості автомобіля. Датчики контролюють параметри і зіставляють їх із заданими, коригуючи їх у міру необхідності.

- Автоматичний режим з урахуванням швидкості. Просвіт змінюється по мірі зростання або зниження швидкості транспортного засобу. Така конструкція забезпечує максимальну стійкість автомобіля. 

Для стабільності і безпеки роботи системи важливо постійно контролювати її стан, проводити діагностику і здійснювати своєчасний ремонт пневмопідвіски у Львові. Звісно, такими відповідальними завданнями повинні займатися тільки фахівці. Кваліфіковані майстри нашої компанії «ТВЦ Гідравліка» легко впораються з цим завданням!

Встановлення пневмопідвіски: особливості процесу

Встановлення пневмопідвіски – практичне і комфортне рішення. Конструктивно вона складається з наступних деталей:

  - Пружні елементи; 

 - Ресивер; 

 - Модулі для подачі повітря; 

 - Система управління. 

Підвіски з регульованими амортизаторами називають адаптивними.

За рахунок зміни тиску повітря пружні елементи задають певне комфортне положення автомобіля щодо дороги. У деяких конструкціях використовується також пневматичний акумулятор. Для підтримки стабільного тиску навіть при витоку повітря використовуються клапани залишкового тиску.

За подачу повітря в пружні елементи відповідають спеціальні модулі, які складаються з електродвигуна, осушувача, компресора і клапанів системи управління. Ресивер забезпечує регулювання положення кузова під час стоянки або на невеликих швидкостях, якщо компресор відключений.

Пневмосистему утворюють пневмостійки та модуль подачі повітря. Вона може бути замкнутою, з меншими втратами енергії, або незамкнутою. Для регулювання тиску повітря використовується система управління з датчиками, блоком і виконуючим пристроєм.

Реставрація пневмопідвіски у Львові

Зрозуміти, що пора провести реставрацію пневмопідвіски у Львові, досить легко. Зазвичай автомобіль починає кульгати, просідати, не підніматися в транспортне положення. Саме це – основні показники несправності підвіски.

Насамперед найчастіше зношуються пневмоподушки. Це можна помітити, якщо авто просідає на одне колесо або звідти чується свист. Якщо своєчасно не відновити герметичність балона, з часом доведеться ремонтувати і пневмокомпресор, який виходить з ладу за рахунок нерівномірних та підвищених навантажень.

Причиною несправності можуть бути як механічні пошкодження або інші дефекти системи, так і природний знос. Запобігти цьому можна, проходячи регулярний огляд, а заодно – відразу звертаючись до наших фахівців при появі несправностей.

© 2014 - Gidraulika.com.ua