Рукави високого і низького тиску

Компанія «ТВЦ Гідравліка» пропонує рукава високого та низького тиску. Продукцію від кращих західно-європейських виробників, що відрізняється високою якістю і прийнятною ціною. Купуючи рукави високого та низького тиску в компанії «ТВЦ Гідравліка», ви гарантовано забезпечуєте безперебійну роботу свого обладнання.

                                                     

 Ми пропонуємо рукава промислового призначення з широкою сферою застосування:

- рукави для харчових продуктів;

- піскоструминні рукави;

- маслобензостійкі рукави;

- рукави для транспорту ;                                                     

- рукави для пари та гарячої води;

- рукави для хімії;

- рукави для промислової води;

- рукави для повітря;

- рукави для газів.

Що таке гідравлічні шланги та де вони використовуються?

Гідравлічний шланг або рукав високого тиску – незамінна складова сучасного гідрообладнання, а також систем газо- і водопостачання, промислових комунікацій. Конструктивно РВТ являє собою гнучкий трубопровід, який використовується для транспортування гідравлічних, моторних і технічних рідин на базі рідкого палива, мінеральних масел, консистентних мастил, водної емульсії, тощо. Система передає рідини під тиском, передаючи разом з ними робоче зусилля.

Шланги високого тиску використовуються в різних машинах, важкій техніці, будівельному, сільськогосподарському та промисловому обладнанні, в інших сферах. Класична конструкція – кілька гумових трубок, які розміщені одна в іншій та армовані металевим переплетенням, дротом, синтетичною ниткою або текстилем спеціального призначення. Для з'єднання використовуються відповідні фітинги.

Основні характеристики гідравлічних шлангів – робочий тиск, діапазон робочих температур і радіус вигину рукава. Параметри тиску суворо стандартизовані. Температура робочої рідини в середньому коливається від -40 до +100 градусів, хоча існують і моделі для використання в екстремальних умовах. Радіус вигину впливає на зручність роботи з рукавом.

Шланги високого тиску та шланги низького тиску: відмінності та особливості

В основному, РВТ – це неармовані шланги. Для їх зміцнення і збільшення міцності на розрив використовується сталеве оплетіння. Практично всі сучасні моделі, представлені на ринку, можна умовно класифікувати на дві категорії:

 - З металевою навивкою;

 - З металевим оплетінням.

Вони визначаються різними стандартами виготовлення. З цієї класифікації випадають деякі вузькоспеціалізовані рукава. Але традиційно найпоширенішими залишаються оплетені.

Також рукава бувають штуцеровані та нештуцеровані:

 - Штуцеровані. Шланги з запресованою арматурою, що відразу готові до експлуатації.

 - Нештуцеровані. Шланги без фітингів, які продаються в бухтах різної довжини.

Шланги низького тиску, в свою чергу, відрізняються робочими характеристиками, але також широко застосовуються в промисловості, будівництві та побуті.

Як правильно вибрати та купити шланг високого тиску?

Компанія «ТВЦ Гідравліка» пропонує купити шланги високого тиску, труби та інші комплектуючі. В асортименті нашої продукції – промислові рукава з широкою сферою застосування:

 - Для харчових продуктів;

 - Піскострумінні;

 - Маслобензостійкі;

 - Транспортні;

 - Для парі та гарячої води;

 - Для промислової води

 - Для хімічної промисловості;

 - Для газів;

 - Для повітря.

Будь-яка несправність РВТ може привести до виходу обладнання з ладу або до серйозніших виробничих проблем. Саме тому в процесі експлуатації важливо постійно контролювати стан рукавів, забезпечуючи правильне, професійне та своєчасне обслуговування.

Експлуатація РВТ передбачає:

 - Контроль робочого тиску і його відповідність технічним нормативам для конкретного типу обладнання і робочої рідини;

 - Дотримання параметрів температурного режиму;

 - Контроль стану фітингів і опресовування;

 - Контроль вигину радіусу рукава і запобігання його зменшення під час використання.

Вся представлена ​​продукція відрізняється відмінною якістю. Для її виготовлення ми поєднуємо власні напрацювання, накопичений досвід і кращі комплектуючі та деталі від західноєвропейських виробників. Таким чином легко забезпечити довгу і безперебійну службу обладнання.

© 2014 - Gidraulika.com.ua