Для автомобілів

-гальмівні трубки та шланги для всіх типів авто
-трубки подачі пального
-шланги та трубки гідропідсилювача та щеплення
-трубки компресорів
-пневмопроводи вантажних авто
-системи масляного охолодження 

Нерідко стається так, що необхідно замінити гальмівну трубку на автомобілі. З часом вони перегнивають або просто пошкоджуються при русі по нашому “бездоріжжі”. Буває так, що під час ремонту гальмівної системи неможливо відкрутити закисші з роками штуцера чи наконечники, і в результаті маєм злизаний наконечник, штуцер або зкручену трубку. На вітчизняні авто купити тормозну трубку не проблема. Проте для іномарки – це питання не з легких. По-перше, тормозні трубки на іномарки можна дістати лише оригінальні (а вони недешеві); а по-друге, їх треба чекати довший час.Тому, якщо у Вас є проблеми з гальмівними трубками, звертайтесь ! У нас можна виготовити або реставрувати гальмівні трубки за лічені хвилини. Можливе виготовлення гальмівної трубки будь-якої довжини і матеріалу:

Сталева трубка з полімерним покриттям Європейського виробництва (оригінал) – такі трубки ставляться на автомобілі при зборці на конвеєрі.
Переваги: висока міцність і витривалість при механічних пошкодженнях, не окислюється при контакті з алюмінієвими деталями.
Недоліки: в силу своєї міцності є складнішою при монтажі, корозія при пошкоджені полімерного покриття.

Мідна трубка Європейського виробництва
Переваги: м’якість міді полегшує монтаж трубки на автомобіль; не піддається корозії.
Недоліки: є менш стійкою до механічних пошкоджень та окислюється при контакті з алюмінієвими деталями гальмівної системи.

Оцинкована сталь – найдешевший бюджетний варіант.

За необхідності відремонтуємо Вашу стару гальмівну трубку незалежно мідна вона чи сталева.
Якість використовуваних Європейських матеріалів підтверджена сертифікатами. Трубки вальцуються професійним обладнанням, а тому якість вальцування не поступається оригінальним трубкам.
Доступне вальцування як європейського стандарту «грибок», так і східного стандарту «лійка».

 

 

 

 

 

© 2014 - Gidraulika.com.ua