Пневмо та гідроциліндри

Пропонуємо виготовлення гідроциліндрів та пневмоциліндрів згідно технічного завдання замовника. Висококваліфіковані інженери, в найкоротший термін  готові запропонувати оптимальну конструкцію гідроциліндру та пневмоциліндру для різних умов експлуатації.  

Використання комплектуючих європейського виробництва та кваліфікація працівників компанії, дозволяють нам гарантувати надійну роботу кожного гідроциліндру на протязі всього строку експлуатації. 

Наше обладнання дозволяє запропонувати Вам циліндри односторонньої  та двохсторонньої дії, плунжерні та поршневі гідроциліндри.

 - діагностика неполадок

- заміна та продаж штоку та гільзи гідроциліндра

- заміна та продаж ремкомплектів

- виготовлення нових гідроциліндрів та компонентів до них

- на всі види робіт гарантія 12міс.

 

 

Що таке гідравлічні циліндри та де вони використовуються?

Циліндри гідравлічні по своїй суті являють собою об'ємний гідродвигун, завдання якого – ефективне перетворення енергії рідини в механічну, що і забезпечує поступальний рух. У якості рухомого елемента конструкції, в залежності від конфігурації, виступає шток або гільза.

Вперше телескопічний гідроциліндр винайдений в дев'ятнадцятому столітті. Тоді його запатентував Джозеф Брама. Тепер крім телескопічних виділяють також поршневі і плунжерні моделі.

Поршневі гідроциліндри – лінійний гідродвигун зворотно-поступального типу. Їх основні характеристики – швидкість поступального руху і сила зовнішнього опору.

Сьогодні різні види гідроциліндрів використовуються в автомобілях, дорожній, будівельній, комунальній, лісозаготівельній та інших видах техніки. Також вони можуть виконувати роль гидронасоса, принцип роботи якого – зворотний даному: перетворення енергії приводу в енергію робочої рідини.

Гідроциліндри: ціна, різновиди та інші особливості

Гідроциліндри, ціна яких повністю залежить від конкретної моделі, класифікуються за різними ознаками: за типом робочого циклу, швидкістю, зусиллям, за способом включення в гідравлічну схему.

Конструктивно розрізняють:

 - Односторонні. Під впливом робочої рідини вихідний вал рухається тільки в одну сторону.

 - Двосторонні. Шток рухається в двох протилежних напрямках. Бувають моделі з одно- або двостороннім телескопічним штоком. Для зміни швидкості використовується спеціальний демпфуючий пристрій.

За умовами експлуатації класифікують циліндри:

 - Для важільних механізмів різного устаткування, яке здійснює циклічний процес, що повторюється;

 - Для переміщення робочих органів, в процесі якого відбувається корисна робота;

 - Для фіксації певного положення робочих органів або забезпечення стійкості обладнання з використанням виносних опор.

Конкретний варіант вибирається під конкретне призначення. Традиційно найбільш популярними є двосторонні циліндри з одностороннім штоком.

Компанія «ТВЦ Гідравліка» займається виготовленням циліндрів одно- і двосторонньої дії, плунжерних та поршневих гідравлічних циліндрів.

Як правильно вибрати та купити гідроциліндри?

Вибираючи гідроциліндри, необхідно врахувати їх основні властивості. Це діаметр поршня, хід штока і номінальний тиск. На їх основі розраховується зусилля, яке може розвивати механізм. Вирішальним фактором також може стати специфіка роботи при піковому тиску.

Наша компанія «ТВЦ Гідравліка» виготовляє гідро- і пневмоциліндри з урахуванням всіх потреб замовника. Кваліфіковані інженери допоможуть розробити і втілити оптимальну конструкцію для різних завдань і експлуатаційних умов. Використання кращих європейських комплектуючих в поєднанні з професіоналізмом і багатим досвідом – гарантія відмінної якості і надійності результату.

Крім можливості купити гідроциліндри, ми також пропонуємо наступний перелік послуг:

 - Діагностика несправностей;

 - Продаж та заміна ремкомплектів;

 - Продаж та заміна штоків чи гільзи гідроциліндра;

 - Виготовлення окремих компонентів до гідроциліндрів.

На всі види робіт поширюється гарантія – 12 місяців. 

© 2014 - Gidraulika.com.ua