Силова гідравліка

«ТВЦ Гідравліка» пропонує розподільник, гідронасос та інші необхідні комплектуючі за вигідними цінами.

Гідронасоси

 

Що таке гідророзподільники та де вони використовуються?

При використанні гідросистем виникає необхідність управляти потоком робочої рідини, а періодично – міняти її напрямок на окремих ділянках, щоб задавати потрібну послідовність роботи механізмів.

Для цього в системі використовуються спеціальні елементи – розподільники гідравлічні. Вони відносяться до тих, що направляють гідроапарати, дозволяючи створювати більш складні і функціональні конструкції та мережі.

Для виготовлення гідророзподільників використовуються різні матеріали: високо- і низьковуглецеві марки стали, бронза, модифікований чавун, тощо. Зверху наноситься захисне покриття, а основні поверхні цементуються, азотуються та захищаються від зносу іншими способами.

Другий найважливіший елемент будь-якої системи – гідронасос. Його завдання – створення потоку робочого середовища і перетворення енергії, що впливає на робочий механізм. Також насоси подають рідину під тиском, направляючи її в трубопровід.

Найпростіші гідронасоси – пластинчасті або лопатеві. Вони можуть бути одно- або багаторазової дії, регульовані за рахунок зміни ексцентрика або нерегульовані.

Розподільники гідравлічні: ціна, різновиди та інші особливості

Гідророзподільники класифікуються за різними критеріями:

-За типом з'єднання: різьбові, фланцеві, стикові. Вибираються з урахуванням витрат робочої рідини та загального призначення.

-По управлінню: з ручним, електромагнітним, гідравлічним, електрогідравлічним керуванням.

По конструкції запірно-регулюючого елемента розподільники бувають:

-Золотникові. Запірно-регулюючий елемент – плоский або циліндричний золотник. Напрямок потоку змінюється за рахунок його осьового зсуву. За кількістю фіксованих положень золотника розподільники бувають двох-, трьох- і багатопозиційні.

-Кранові. Запірно-регулюючий елемент – кран. Поворот його пробки (плоскою, циліндричною, сферичною або конічної) змінює напрямок потоку рідини.

-Клапанні. Запірно-регулюючий елемент – клапан. Напрямок потоку змінюється за рахунок закриття проходу клапанами різних форм, конструкцій і конфігурацій.

Різні моделі використовуються в різних видах обладнання.

Як правильно вибрати та купити розподільник та гідронасос?

Основний критерій при виборі гідророзподільників – специфіка самої системи. Враховується витрата і тип рідини, робочий та максимальний тиск, температурний діапазон, пропускна здатність.

Кранові розподільники відрізняються високою пропускною спроможністю. Золотникові – універсальні і оптимальні для зовнішнього або внутрішнього кріплення. Клапанні характеризуються підвищеною герметичністю і стійкі до високого тиску.

Також варто заздалегідь потурбуватися наявністю системи захисту від перепаду температури і тиску. Це допоможе істотно продовжити термін служби і забезпечити безперебійну роботу всієї конструкції, в процесі чого можна буде не хвилюватися про технічні дрібниці.

Купити розподільник, гідронасос та інші необхідні комплектуючі можна у нас, в «ТВЦ Гідравліка». Правильно підібрати і придбати всі необхідні елементи гідравлічного обладнання допоможуть наші кваліфіковані фахівці. Ми пропонуємо тільки перевірену продукцію за вигідними цінами.

© 2014 - Gidraulika.com.ua