Промислові рукава та металорукава

Наша компанія «ТВЦ Гідравліка» пропонує рукава промислового призначення з широкою сферою застосування:

- рукави для харчових продуктів;

- піскоструминні рукави;

- маслобензостійкі рукави;

- рукави для транспорту ;                                                     

- рукави для пари та гарячої води;

- рукави для хімії;

- рукави для промислової води;

- рукави для повітря;

- рукави для газів.

Металорукава

 

Харчові шланги

Піскоструминні рукава 

Рукава маслобензостійкі 

Рукава для гарячої води та водяної пари температурний режим яких від -50 ° С до +250 ° С

Рукава пневматичні для пневмоциліндрів, компресорів та іншого обладнання.

Що таке металорукава та де вони використовуються?

Металорукав – гнучкий з'єднувальний елемент для облаштування трубопроводів, ізоляції та інших потреб. Вони широко застосовуються для транспортування рідин чи газів під тиском та при широкому діапазоні робочих температур. Основний матеріал – оцинкована сталь або нержавіюча стрічка. Такі рукави не схильні до корозії, прості, практичні і довговічні.

Ще одна поширена сфера застосування – прокладка електричних мереж. В такому випадку рукав надійно захищає кабель від механічних пошкоджень, перегинів, електромагнітного випромінювання та інших впливів навколишнього середовища. Разом з тим, такий захист перешкоджає загорянню внаслідок короткого замикання або інших несправностей.

Гофрорукав відрізняє характерна гофрована структура, що забезпечує необхідну гнучкість в поєднанні з герметичністю, міцністю і стійкістю до деформацій.

Технічні характеристики конкретної моделі визначаються її призначенням. Всі основні робочі показники суворо регламентовані і стандартизовані, завдяки чому можна підібрати варіант для різних промислових, виробничих, технічних і господарських потреб.

Гофрорукава: ціна, різновиди та інші особливості

Метало- та гофрорукави класифікують за різними критеріями. За матеріалом виготовлення це зазвчай:

-Рукава з оцинкованої сталі: без ущільнення, з термостійким ущільнювачем, з бавовняним ущільнювачем.

-Рукава з нержавіючої стрічки: без ущільнення, з термостійким ущільнювачем.

За сферою застосування можна виділити кілька найпоширеніших типів рукавів:

-Харчові. Використовуються для розливу і транспортування води, спирту, молочних і кисломолочних продуктів, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, тваринних і рослинних жирів, фаршу, нектарів та соків, тощо. Поширені в побуті.

-Для гарячої води і пари. Розраховані на роботу з гарячим середовищем, від -50 до +250 градусів.

-Піскострумінні. Використовуються при роботі з абразивними матеріалами, для очищення поверхонь кварцовим піском, склом, корундом, тощо. Стійкі до тиску і стирання.

-Маслобензостійкі. Застосовуються для перекачування бензину, масла, дизельного та інших видів палива. Працюють в середньому при температурах від -50 до +90 градусів.

-Пневматичні. Використовуються для пневмоциліндрів, компресорів та іншого устаткування.

Використання негорючих матеріалів забезпечує додаткову перевагу – пожежну безпека рукавів. Це дозволяє використовувати такий захист навіть при роботі з легкозаймистими робочими рідинами або в несприятливих зовнішніх умовах.

Як правильно вибрати та купити металорукава та газові шланги?

Компанія «ТВЦ Гідравліка» пропонує купити металлорукава, газові шланги, труби та інші комплектуючі. В асортименті нашої продукції промислові рукава з широкою сферою застосування:

-Для харчових продуктів;

-Піскострумінні;

-Маслобензостійкі;

-Транспортні;

-Для пари та гарячої води;

-Для промислової води

-Для хімічної промисловості;

-Для газів;

-Для повітря.

Класичний варіант – рукав з тонкого нержавіючого металу, стійкий до розривів і надмірних перегинів. Така конструкція легко протистоїть температурним коливанням, несприятливим зовнішнім умовам і коливанням тиску робочого середовища. Для більш складних випадків існують спеціалізовані рукава й рукави підвищеної міцності.

Наша компанія «ТВЦ Гідравліка» пропонує виключно якісну продукцію, для якої використовуються кращі європейські комплектуючі. Наші інженери ефективно поєднують інноваційні розробки з накопиченим досвідом, щоб забезпечити тривалу і безперебійну службу обладнання. 

© 2014 - Gidraulika.com.ua