БРС та хомути

«ТВЦ Гідравліка» пропонує хомути для кріплення рукавів, шлангів, труб, БРС (швидкороз'ємні з'єднання) та інші необхідні комплектуючі.

 

Які бувають кріплення для труб?

БРС або швидкороз'ємні з'єднання – тип кріплення для труб, шлангів та рукавів, а також інших частин промислового обладнання для швидкого об'єднання робочих середовищ.

Типове БРС складається з двох частин: муфти і ніпеля. У корпусі муфти розташований механізм фіксації, зворотний клапан, ущільнювачі і окремий або інтегрований адаптер для приєднання. Ніпель – це корпус, зворотний клапан, ущільнювач та адаптер.

Ще один необхідний елемент для облаштування гідравлічних систем, трубопроводів та інженерних мереж – хомут металевий. Вони служать для створення надійного жорсткого з'єднання, для кріплення труб та шлангів до різних поверхонь, для їх фіксації в рухомому положенні. За рахунок простоти конструкції, хомути – надійні, практичні, недорогі і прості в експлуатації. Найпоширеніші – металеві оцинковані ремонтні хомути з гумовим ущільнювачем.

Хомути металеві: ціна, різновиди та інші особливості

БРС та інші кріплення для шлангів виготовляються з різних матеріалів. В основному, це нержавіюча сталь, латунь, алюміній, титан, різні сплави і пластикові композиції.

Класифікуються БРС по конфігурації:

-Без клапанів – з вільним проходом;

-Одностороннє замикання – з клапаном з одного боку;

-Двостороннє замикання – з клапаном з двох сторін.

Всі швидкороз'ємні з'єднання можна розділити також на універсальні і спеціалізовані. До перших належить приблизно 80% ринку. Вони виконані суворо згідно регламентованих стандартів, так що підібрати їх набагато простіше. Крім того, вони більш доступні і дешевші.

Спеціалізовані з'єднання та кріплення – брендова фішка. На них у кожного виробника свої особливі розробки. В основному, це більш надійна і практична унікальна конструкція. Основний мінус такої системи – відсутність альтернатив і необхідність вибору всіх комплектуючих у одного виробника.

Як правильно вибрати та купити БРС та хомути для кріплення рукавів?

При виборі БРС необхідно врахувати ряд критеріїв, щоб забезпечити стабільність і безперебійність роботи системи. Перший з них – тип і температура робочого середовища. Для них використовуються різні матеріали корпусу та різні ущільнювачі.

Другий критерій – робочий тиск. Кожне БРС має своєю структуру та показники робочого і максимального тиску. Не можна забувати і про розміри, від яких залежить пропускна здатність з'єднання.

Наявність автоматичних запірних клапанів забезпечує функціональність та безпеку системи. При цьому вони можуть бути односторонніми або двосторонніми. Існують і з'єднання без клапанів.

При виборі хомутів також враховується їх призначення і експлуатаційні умови, максимальні механічні навантаження, довжина прольоту траси, вага труби або шланга. Вони використовуються не тільки для гідравліки, але і для систем водопостачання, каналізації, вентиляції, кондиціонування, при облаштуванні електромереж, для кріплення проводів в металорукавах, тощо.

Купити хомути для кріплення рукавів, БРС та інші необхідні комплектуючі можна у нас, в «ТВЦ Гідравліка». Кваліфіковані фахівці допоможуть правильно підібрати і придбати всі необхідні елементи гідравлічного обладнання. У нас – тільки надійна і перевірена продукція в поєднанні з вигідними цінами.

© 2014 - Gidraulika.com.ua