Гідравлічні оливи та мастила

Масло Hydrol Premium HM

Безцинкове масло Hydrol ® Premium HM призначене для використання в високонавантажених системах перенесення зусилля і приводу, гідравлічного управління, що працюють в умовах високих тисків і температур. Нововведена, унікальна формула, використана при виробництві цих масел, гарантує, що вони можуть працювати значно довше, ніж стандартні мінеральні гідравлічні масла. Відповідає вимогам норм DIN 51524 ч.2. - HLP 

Що таке гідравлічне масло та для чого воно необхідне?

Гідравлічне масло або робоча рідина для гідравлічної системи – її незамінний і невід'ємний конструкційний елемент. Основне завдання – передача механічної енергії при експлуатації. Крім того, якісні масла повинні забезпечувати наступні властивості:

-Стійкість до окислення під дією температур;

-Відсутність зайвого піноутворення;

-Фільрація для підтримки чистоти системи;

-Стійкість до корозії;

-Деемульгуючі властивості для відділення води;

-Визначення робочого температурного діапазону системи;

-Покращення вихідних характеристик гідроприводу;

-Захист від зносу при підвищених навантаженнях.

По складу сучасні гідравлічні масла бувають:

-Нафтові;

-Водно-гліколеві;

-Синтетичні.

Кожне має свої переваги та особливості використання, так що єдиного універсального рішення не існує. Всі вони підбираються під конкретні завдання, експлуатаційні умови і тип обладнання. А придбати гідравлічні масла можна у нас, в «ТВЦ Гідравліка».

Гідравлічне масло: ціна, різновиди та інші особливості

Особливості гідравлічних масел обумовлені специфікою їх призначення. Як правило, подібні робочі рідини не піддаються стисненню, але незначна зміна об’єму все одно відбувається. Цей коефіцієнт змінюється в залежності від тиску, температури, домішок і хімічного складу. Якщо частинки повітря в маслі при зміні тиску утворюють надто багато піни, знижується ККД. Тому піна виводиться назовні і гаситься.

Мастильні властивості забезпечують захист деталей обладнання від зносу. Але для цього масло повинне залишатися в'язким та текучим навіть при низькій температурі. Неприйнятна і занадто висока в'язкість, яка негативно впливає на потужність насоса. Тут необхідно враховувати кілька нюансів:

-При збільшенні тиску збільшується індекс в'язкості;

-Чим менше в'язкість, тим менше масло піддається впливу перепадів тиску;

-Парафінові олії більш стійкі до коливань тиску, ніж олії  нафтенового ряду.

Гідравлічне масло в процесі експлуатації постійно контактує з повітрям, вологою, різними поверхнями. У той же час, воно нагрівається і збовтується. Від ступеня окислення залежать робочі характеристики масла: відсутність нерозчинних відкладень, кислотне число, рівень ковзання. Щоб підтримувати справну роботу обладнання, необхідно контролювати ці властивості.

Як правильно вибрати та купити масло гідравлічне?

Основний критерій вибору масла гідравлічного – сфера його застосування. Традиційно рідини для гідравлічних систем класифікуються на олії для мобільної наземної, водної та літальної техніки, для гідротормозних та амортизаторних пристроїв, для промислового обладнання.

Важливо, щоб масло мало високу сприймаючу здатність, щоб максимально скоротити втрати при передачі імпульсу. Також воно має зберігати текучість, незалежно від експлуатаційних умов, тобто не втрачати властивостей при широкому температурному діапазоні.

Масло для промислового обладнання обов'язково повинно мати високий коефіцієнт в'язкості з його мінімальними коливаннями. В екстремальних умовах краще використовувати важкозаймисті суміші. Найчастіше це важкозаймисті масла з високою емульсійною стійкістю або рідини на водній основі з хорошими антикорозійними властивостями.

Наша компанія «ТВЦ Гідравліка» пропонує тільки якісне гідравлічне масло для забезпечення довговічної і безперебійної служби всієї системи.

© 2014 - Gidraulika.com.ua